MASAŻE

Masaż leczniczy


Masaż leczniczy pleców 30 min/ 80 zł
Masaż leczniczy całego ciała/ 120zł


 • w różnych jednostkach chorobowych neurologicznych
 • migrena i bóle głowy
 • bóle pleców i kręgosłupa
 • rwa barkowa
 • rwa kulszowa
 • przepuklina kręgosłupa
 • lumbago
 • choroba Bechterewa
 • skoliozy
 • zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa
 • złamania
 • metody terapeutyczne (McKenziego, Bobathów itp.)
 • profilaktyka ćwiczenia (elongacyjne, antygrawitacyjne) w zaburzeniach fizjologicznych krzywizn kręgosłupa, analiza mięśniowa, wady kończyn dolnych, podział płaskostopia i podstawowe ćwiczenia
masaż leczniczy

Masaż limfatyczny


Cena m. limf. 1 kończyny górnej 20 min/ 40 zł
m.limf. 1 kończyny dolnej 20 min/ 40 zł
m.limf. całościowy 1 h/ 130 zł


Naczynia układu limfatycznego jest to miejscowe zaburzenie limfy dynamiki przy stanach zapalnych i chorobach degeneracyjnych różnych narządow i układów. Wskazania do masażu limfatycznego szczególnie przypadki patologiczne, którym towarzyszą obrzęki, wysięki oraz zmiany skórne spowodowane zaburzeniami krążenia limfy. Zawsze należy w takich przypadkach skonsultować się z lekarzem. Obszar zabiegu może być całkowity lub częściowy oraz liczbę powtórzeń (kontrola na bieżąco stanu zdrowia). Dotyczy to pacjentów po przebytych chorobach zakaźnych, amputacjach, z pod ostrymi stanami zapalnymi przebiegającymi z obrzękami, jak również z obrzękami powstałymi pod wpływem zaburzeń pracy serca i nerek.

masaż limfatyczny

Terapia manualna


Cena terapii 120 zł


To wyspecjalizowany obszar fizjoterapii, który zajmuje sie leczeniem schorzeń układu nerwowo- mięśniowego. Wykonuje się za pomocą dłoni. Ruch bierny stawu, czy tkanki wykonywany jest przez fizjoterapeutę, bez udziału ze strony pacjenta. Mobilizacja odnosi sie do ruchów biernych wykonywanych w taki sposób i z taka szybkością, że przez cały czas pacjent ma nad nimi kontrolę i jest w stanie je zatrzymać. Manipulacja także zalicza się do ruchów biernych, w których skład wchodzi pchnięcie o dużej prędkości oraz małej amplitudzie, zachodzące wewnątrz anatomicznej i fizjologicznej bariery w stawie. Na skutek manipulacji, w postaci efektu kawitacji, zwiększa zakres ruchu w stawie u pacjenta i zmniejsza poziom bólu.

terapia manualna

Masaż sportowy


Cena m. sport. całościowy 45 min/ 130 zł
m. sport. przedstartowy 10 min/ 20 zł
m. sport. między-startowy 15 min/ 30 zł
m. sport. treningowy 60 min/ 150 zł


Czas trwania masażu sportowego: zależny jest od rodzaju wykonywanego zabiegu. Masaż podtrzymujący obejmuje skróconą wersję masażu całego ciała (bez twarzy, klatki piersiowej i powłok brzusznych), czas masażu trwa 45 min., masaż przedstartowy – stanowiący uzupełnienie rozgrzewki – nie powinien być dłuższy niż 10 min., masaż między-startowy – mający na celu doprowadzenie w krótkim czasie organizmu sportowca po dużym wysiłku do stanu prawidłowego – nie powinien przekraczać 15 min., a masaż treningowy przeprowadza się mniej więcej 2 godz. po treningu lub zawodach. Stosuje się wtedy całkowity masaż trwający 60 min.

masaż sportowy

Masaż relaksacyjny


masaż relaksacyjny całego ciała/ 120zł


Można osiągnąć maksymalny relax lub stymulować witalność, energię wewnętrzną. Poprawia wygląd całego ciała i przywraca harmonię ciała i duszy. Masaż relaksacyjny wpływa pozytywnie na nasz stan ducha, uspokajająco, rozluźnia napięcie mięśniowe, rozszerza naczynia krwionośne, wzmaga dopływ tlenu do komórek mięśniowych. Wzrost przepływu krwi w obwodowych częściach wpływa korzystnie na pracę serca.

masaż relaksacyjny

Masaż antycellulitowy


cena masażu cellulitowego 30 min/ 30 zł
cena masażu cellulitowego (uda, pośladki, brzuch)1h- 60 zł
seria 10 masaży 30 min/ 290 zł


bańką chińską na pozbycie się cellulitu, kształtuje sylwetkę, poprawia mikrokrążenie, rozbija tkankę tłuszczową, przyspiesza proces lipolizy. Wygładza, ujędrnia skórę oraz usuwa toksyny z organizmu, czyli usuwa zrogowaciały naskórek . Efekty są już widoczne w początkowej fazie zabiegu. Przeciwwskazania do masażu bańka chińską: lista przeciwwskazań do zabiegu jest bardzo długa. Masażowi bańką chińską nie powinny poddawać się przede wszystkim kobiety w ciąży, w okresie menstruacji oraz osoby mające żylaki. Inne przeciwwskazania to: gorączka, choroby nowotworowe i zakaźne, padaczka, zespół odstawienia alkoholu, czy narkotyków, stwardnienie rozsiane (SM) w okresie nowego rzutu choroby, przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry (włączając w to siniaki i obrzęki niewiadomego --- pochodzenia), hemofilia, cera naczynkowa.

masaż antycellulitowy

Masaż tajski


masaż tajski 60 min/ 130zł


Nuad Phaen Boran- styl północny jest to bardzo osobliwa metodyka. Przy masażu nie stosuje się żadnych oliwek, wykonuje się go na materacu, na którym pacjent w ciągu całego seansu jest ubrany w luźne rzeczy.
Masaż tajski połączony z jogą to kompleksowy system wyzdrowienia, włączający cały szereg sposobów oddziaływania, takich jak:

 • głębokie naciskanie na tkankę mięśniową
 • bierne ćwiczenia przypominające techniki z jogi
 • głęboka relaksacja
 • uspokojenie
 • rozluźnienie mięśni
 • powiększenie elastyczności i otwarcie stawów
 • miękka stymulacja wszystkich systemów organizmu
 • poprawa obiegu krwi
 • zmniejszenie bólu pleców, bóle głowy, problemy z układem pokarmowym oraz stresem.

Po seansie człowiek czuje się wypoczęty, napełniony przez rześka energię.

masaż tajski

Refleksoterapia stóp


CENA  45 min/ 100
karnet 10 x refleksoterapia stóp 850 zł   Rabat 15 % oszczędzasz 150 zł
karnet 5 x refleksoterapia stóp 450 zł     Rabat 10 % oszczędzasz 50 zł


Jest jedną z metod akupresury, czyli masażu polegającego przede wszystkim na ucisku konkretnych punktów ludzkiego ciała. Masaż ciała posiada właściwości zdrowotne i może wspomóc odchudzanie. 
Refleksologia może być pomocą także w przypadku migren, napięcia nerwowo-emocjonalnego, nadpobudliwości, obrzęków, a nawet w  pogorszeniu umiejętności wokalnych na skutek postępującego ograniczenia skali głosu. Refleksoterapia jest niewskazana w następujących przypadkach: ciąża o prawidłowym przebiegu (nie należy masować refleksów narządów rozrodczych), ciąża zagrożona, ciężkie infekcje przebiegające z gorączką, złamania, uszkodzenia stóp, choroby wymagające leczenia chirurgicznego, grzybica stóp, stany zapalne naczyń żylnych i układu limfatycznego.

refleksoterpia stóp